'Welbevinden en betrokkenheid'
Ontdekkend leren!
Natuurlijk spelen!
'Leren met elkaar'
'op onderzoek...'
'Leren van elkaar'

LEERLINGENRAAD

Onze school heeft een leerlingenraad. In een leerlingenraad zitten enthousiaste leerlingen van alle leerjaren die aan het begin van ieder schooljaar zijn gekozen. Samen zetten zij zich in om het alle leerlingen naar de zin te maken op school.

Deelnemen aan een leerlingenraad is leerzaam. De leerlingenraad is er om mee te denken, praten, overleggen, beslissen over wat er op school en in de klas gebeurt. Hun stem wordt gehoord!

De leerlingenraad is vorig jaar met een aantal zaken druk geweest. De leerlingen hebben ervoor gezorgd dat er prachtige stickers op de deuren van de kindertoiletten zijn geplakt. Ook werd er een actie gehouden voor de voedselbank.

Dit schooljaar denkt de leerlingenraad mee over de inrichting van het schoolplein, over het dorpshuis, organiseren we een tosti week op school voor alle leerlingen en willen we een actie houden voor de CliniClowns.

 

Ga terug naar de vorige pagina